CyberForce, 30'dan fazla ülkeyi kapsayan entegre bir ağa sahip küresel bir ürün ve hizmet grubudur. Küresel pazarları birbirine bağlayarak, Siber Güvenlik, Siber İstihbarat, Veri Bilimi ve Ulusal Güvenlik gibi iş segmentleri aracılığıyla bireylerin, kuruluşların, şirketlerin ve hükümetlerin ihtiyaçlarına hizmet ediyoruz. Rekabetçi uzmanlığımızı, yeteneklerimizi, tecrübemizi ve bakış açımızı kullanarak müşterilerimiz için yeni fırsatlar oluşturmaya gayret ediyoruz. İlerleme ve büyümeyi sağlayan teknolojisi, insanları ve fikirleri bir araya getirerek müşterilerimiz, çalışanlarımız, yatırımcılarımız ve mevcut ekosistem için daha iyi bir dünya kurmaya yardımcı oluyoruz. Müşteri tabanımız teknoloji, sağlık, finansal hizmetler, hukuk, lojistik, otomotiv, devlet ve telekomünikasyon sektörlerinde Avrupa, Ortadoğu, Asya Pasifik, Kuzey ve Güney Amerika'yı kapsamaktadır. Beş kıtada 100'den fazla çalışanımız bulunmaktadır ve çalışanlarımızın uzmanlıkları, tecrübeleri ve bağlılıkları markamızı tanımlar. Her daim işimize olan bağlılığımız ve teknolojik gücümüzle geleceğe liderlik ederek, kurumların tam güvenli ve kontrole sahibi olabilecekleri bir dünya ortaya koymayı hedefliyoruz.  Tüm kurumların kapsamlı bir siber güvenlik altyapısına sahip olmaları için felsefemiz; kurumları bağımsız, merkeziyetçi olmayan bir temelde yönetmek ve işletmek, siber güvenlik çatısı altındaki tüm sorumluluklarına destek olarak, onlara güvenli bir ortam sağlamaktır. Bu kapsamda 17 yıllık tecrübemizle sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sağladık ve her geçen gün bu katkıyı artırmaya odaklandık. CyberForce, faaliyet alanlarında pazar lideri olarak dünya çapında başarılı işletmeler ve ortaklıklar kurma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Misyon

CyberForce, faaliyet gösterdiği sektörlerde küresel standartlara uygun, güçlü ve sağlıklı büyüme beklentileri olan, rekabetçi bir kurum altyapısı geliştirmeyi taahhüt eder. Ayrıca birlikte çalıştığımız müşterilerimizin değişen iş koşullarına hızla adapte olmalarını sağlamak ve sürekli büyümelerine yardımcı olmak için, kurum stratejimizi değişen yerel ve küresel ortama en uygun şekilde güncellemekten her daim sorumluluk duyarız. CyberForce, iş ortakları ile ortak başarı yaratarak müşterilerine daha iyi hizmetler sunma amacına sahiptir.

Vizyon

CyberForce, faaliyetlerinde lider olmayı, büyüme potansiyeli olan yeni ve yenilikçi projelere imza atmayı, dünya çapında iş ekosisteminin oluşması ve geliştirilmesinde öncü olmayı hedeflemektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmetler sunma hedefimize ulaşmaya odaklanarak esnek, tutkulu ve çevik bir zihniyetle büyümeyi kendimize görev ediniyoruz.